Dünya Genelinde en iyi Plajlar Arasında Yer Alan Eagle Beach

Dünya genelinde en iyi plajlar arasında yer alan Eagle Beach, Karayip Denizi’nde yer alan Aruba’da bulunmaktadır. Güney Amerika coğrafya havzasında yer edinmiş doğal güzelliklerle süslü olan bu cennet bölgeye her sene on... Read more »

Dünyanın En Güzel Plajları Arasında Yer Alan Balos Plajı

Dünyanın en güzel plajları arasında yer alan Balos, Yunanistan’a bağlı olan diğer plajlardan sadece biri. Plaj aktivitelerinin en iyi yapılabildiği yerlerden biri olan Balos Plajı, tatile yönelik favori adalardan biri olan Girit... Read more »

Dünyanın En Güzel Plajlarına Sahip Olan Phuket Adası

Dünyanın en güzel plajlarına sahip olan Phuket Adası, bu kapsamda özellikle de konaklamak isteyen ya da gezme amaçlı gelen ziyaretçiler için çok amaçlı hizmet aksamı sunmaktadır. Buna yönelik adada yer alan en... Read more »

Phi Phi Adası

Tayland’da bulunan Phi Phi Adası, Malacca Boğazı ile Phuket Adası arasında yer alan kıyı arasında bulunuyor. Tamamen Krabi kentine bağlı bir ada olan Phi Phi, bir parçası dahilinde olduğu takım adanın en... Read more »

Avustralya’nın Harika Plajı: Whitehaven

Gezi üzerine seyahatte bulunmak isteyenler çoğunluğu genel olarak tarih ve doğa üzerine planlamalarını yapmaktadırlar. Bunlara yönelik özellikle de doğa harikalarını gezmek isteyen kişilerin daha çok egzotik alanlara yönelik gezi planlarını yaptıklarını da... Read more »